Nabídka kurzů

Aktuálně je možné studovat u nás tříměsíční nebo šestiměsíční online živé kurzy v sedmi oborech. 
Dále také poskytujeme individuální konzultace, B2B vzdělávání a spolupráce, ukázkové hodiny a přednášky zdarma a v plánu máme také letní školu a intenzivní bootcampy.
minikurz zdarma
11 video lekcí

Úvod do herního vývoje

Martin Vaňo
Tento kurz je úvodem do světa herního vývoje a je určen pro začátečníky. Vysvětlíme ti, jak to v herním vývoji chodí, jaké existují herní profese, jak fungují naše kurzy nebo kde jinde se vzdělávat, aby se z tebe mohl/a stát herní vývojář/ka.
live online kurz
12 týdnů

Herní design

Vaňo, Guman, Korbel
V kurzu se naučíš, jak navrhovat hry, které se budou lidem líbit a budou jim dávat smysl - jednoduše je budou chtít hrát. Zjistíš jak vytvářet mechaniky, levely, příběhy a světy, testovat je a balancovat. Ukážeme ti jaké nástroje k tomu použít, jak dát dohromady tým, řídit a motivovat ho nebo jak hru prezentovat, či financovat.

14 700 Kč

live online kurz
8 týdnů

UX/UI a grafika pro hry

Kuba Špiřík
Naučíš se vytvářet grafiku pro hry tak, aby byla nejen krásná a zajímavá, ale také funkční a jasně čitelná. Budeš si umět poradit s nástrahami herního UX a vytvářet wireframy, prototypy i grafické návrhy a assety. Dokážeš ale i navrhnout hře vizuální identitu.

10 800 Kč

live online kurz
12 týdnů

Herní scenáristika

Guman, Bittner, Malatinský, Gotthard
V kurzu se naučíš, jak napsat scénář k počítačové hře (a vlastně jak psát obecně). Dozvíš se, kde brát inspiraci, jak se vytvářejí základní vyprávěcí struktury, jak psát živé a zajímavé postavy a dávat jim přirozeně znějící dialogy a hlavně… jak se nezbláznit z přepisování. Výsledkem kurzu by měla být textová hra.

14 700 Kč

live online kurz
24 týdnů

Unity

Vaněček, Doležal, Ošanec
V našem kurzu se naučíš vytvořit, naprogramovat a vydat hru v Unity. Půjdeme od samého počátku a postupně si vyzkoušíš vše od založení scény, vložení objektů, přes jednoduché programování až po vydání hry na internetu tak, aby si ji mohli vyzkoušet tvoji přátelé. 

14 700 Kč

live online kurz
8 týdnů

Herní testování

Vojtěch Matušinský
Ne nadarmo je testování (QA) považováno za bránu do herního studia. Vystup z řady uchazečů o tyto pozice reálnou zkušeností a znalostmi - nauč se efektivně odhalovat bugy, psát bug reporty a test plány, dodávat konstruktivní feedback a využívat svoji hráčskou zkušenost ke zlepšení produktu. 

10 800 Kč

live online kurz
12 týdnů

Hard Surface 3D

Jan Golmic
Nauč se modelovat, zapékat, texturovat, optimalizovat a importovat do enginu 3D objekty pomocí programů 3ds Max, Substance Painter a Unreal Engine 5! V tomto kurzu se zaměřujeme na tzv. Hard surface, neboli tvorbu herních předmětů, zbraní a 3d doplňků - tedy assetů zcela nezbytných pro naprostou většinu 3D her.

14 700 Kč

live online kurz
12 týdnů

Unreal Engine

Ondřej Plíva
Seznámíš se s UE 4 a naučíš se kompletně znát jeho rozhraní a funkce. Importovat a upravovat 3D modely, přidávat jim animace, efekty a textury.
Budeš umět sestavit level, vložit do něj NPC, přidat jim interakce s hráčem a dynamické chování. Vysvětlíme ti, jak vytvořit herní rozhraní a upravovat ho podle stavu hry. 

14 700 Kč

live online kurz
24 týdnů

3D herní grafika

Lukáš Medek
V kurzu se naučíš, jak pracovat se základními nástroji pro tvorbu 3D grafiky - 3ds Max a ZBrush. 
Vyzkoušíš si nástroj pro tvorbu textur Substance Painter. Naučíš se jak modelovat postavy, prostředí i předměty. Tebou vytvořený model tě navíc naučíme importovat do Unreal Engine, nasvítit ho, optimalizovat a rozhýbat. 

14 700 Kč

Další kurzy připravujeme

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku našich kurzů, abychom pokryli co největší část procesu herního vývoje.

Pokud vám zde něco chybí, neváhejte nám napsat na [email protected]

Individuální konzultace

Kromě kompletních kurzů nabízíme také možnost jednorázových nebo pravidelných osobních konzultací (1:1) s našimi lektory. Jestliže jsi například absolvoval/a některý z našich kurzů a přeješ si dál se rozvíjet pod vedením našeho lektora nad rámec obsahu kurzu, nebo pokud ses například pustil/a do vývoje vlastní hry a potřebuješ poradit s konkrétními problémy, ozvi se nám na [email protected].

B2B vzdělávání a spolupráce

GameDevHub nelimituje své vzdělávací kapacity pouze na kurzy pro veřejnost. V současné době spolupracujeme hned s několika společnostmi a herními studii, pro které jsme s našimi lektory připravili vzdělávací a mentoringové programy na míru jejich potřebám.
Ať se jedná o rychlejší náskok na novou technologii (např. Unreal Engine), přeučení stávajících vývojářů na jinou profesi (např. 3d grafika, animace), nebo rozšíření znalostí týmu v přípravě na nový projekt (např. pokročilý narrative a game design), my jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás na [email protected]
Created with