Nabídka kurzů

Aktuálně je možné studovat u nás tříměsíční nebo šestiměsíční online živé kurzy v sedmi oborech.
Dále také poskytujeme individuální konzultace, ukázkové hodiny a přednášky zdarma a v plánu máme také letní školu.
online kurz
12 týdnů

Herní design

Viliam Korbel, Martin Vaňo
V kurzu se naučíš, jak navrhovat hry, které se budou lidem líbit a budou jim dávat smysl - jednoduše je budou chtít hrát. Zjistíš jak vytvářet mechaniky, levely, příběhy a světy, testovat je a balancovat. Ukážeme ti jaké nástroje k tomu použít, jak dát dohromady tým, řídit a motivovat ho nebo jak hru prezentovat, či financovat.

14 700 Kč

online kurz
24 týdnů

3D herní grafika

Lukáš Medek
V kurzu se naučíš, jak pracovat se základními nástroji pro tvorbu 3D grafiky - 3ds Max a ZBrush. 
Vyzkoušíš si nástroj pro tvorbu textur Substance Painter. Naučíš se jak modelovat postavy, prostředí i předměty. Tebou vytvořený model tě navíc naučíme importovat do Unreal Engine, nasvítit ho, optimalizovat a rozhýbat. 

14 700 Kč

online kurz
13 týdnů

Herní scenáristika

Guman, Vávra, Bittner, Malatinský
V kurzu se naučíš, jak napsat scénář k počítačové hře (a vlastně jak psát obecně). Dozvíš se, kde brát inspiraci, jak se vytvářejí základní vyprávěcí struktury, jak psát živé a zajímavé postavy a dávat jim přirozeně znějící dialogy a hlavně… jak se nezbláznit z neustálého přepisování. 
Výsledkem kurzu by měla být textová hra.

14 700 Kč

online kurz
24 týdnů

Unity

Vaněček, Doležal, Ošanec
V našem kurzu se naučíš vytvořit, naprogramovat a vydat hru v Unity. Půjdeme od samého počátku a postupně si vyzkoušíš vše od založení scény, vložení objektů, přes jednoduché programování až po vydání hry na internetu tak, aby si ji mohli vyzkoušet tvoji přátelé. 

14 700 Kč

online kurz
8 týdnů

Herní testování

Vojtěch Matušinský
Ne nadarmo je testování (QA) považováno za bránu do herního studia. Vystup z řady uchazečů o tyto pozice reálnou zkušeností a znalostmi - nauč se efektivně odhalovat bugy, psát bug reporty a test plány, dodávat konstruktivní feedback a využívat svoji hráčskou zkušenost ke zlepšení produktu. 

10 800 Kč

online kurz
12 týdnů

Unreal Engine

Urbancová, Gregor, Plíva
Seznámíš se s UE 4 a naučíš se kompletně znát jeho rozhraní a funkce. Importovat a upravovat 3D modely, přidávat jim animace, efekty a textury. Budeš umět sestavit level, vložit do něj NPC, přidat jim interakce s hráčem a dynamické chování. Vysvětlíme ti, jak vytvořit herní rozhraní a upravovat ho podle stavu hry. 

14 700 Kč

online kurz
12 týdnů

2D herní grafika

Jana "Yuffie" Kilianová, Kuba Špiřík
Naučíš se vytvářet 2D grafiku pro hry tak, aby byla nejen krásná a zajímavá, ale také funkční, jasně čitelná a vše k sobě pasovalo. Ukážeme ti, jak vytvářet herní prostředí, navrhnout hře vizuální identitu, tvořit concept art či herní animace.
Popíšeme si také základy herního UX/UI.

14 700 Kč

Další kurzy připravujeme

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku našich kurzů, abychom pokryli co největší část procesu herního vývoje.

Pokud vám zde něco chybí, neváhejte nám napsat na hub@gamedevhub.cz

Individuální konzultace

Kromě kompletních kurzů nabízíme také možnost jednorázových nebo pravidelných osobních konzultací (1:1) s našimi lektory. Pokud jste se například pustili do vývoje vlastní hry a potřebujete poradit s konkrétními problémy, nebo máte třeba nápad na hru a nevíte, jaké jsou další kroky, ozvěte se nám na hub@gamedevhub.cz.