gamedevhub.cz tě zve na gamejam 2022

Vytvoř se svým týmem hru za 48 hodin!

Přihlas se se svým týmem do našeho GameJamu a zažij neobyčejnou zábavu, naber cenné zkušenosti a spoj se s novými lidmi z české #gamedev komunity! Lektoři GameDevHubu ti budou k dispozici, když si nebudeš vědět rady.

Máme připravené zajímavé ceny a vítěz GameJamu získá (mimo jiné) konzultace našich lektorů pro vlastní herní projekt zdarma!

GameJam 25.-27.3.2022

Přihlásit se můžeš s celým týmem, nebo i jako jednotlivec. Účast na GameJamu je zcela ZDARMA a přihlásit se může kdokoliv!

Sdílej akci a pozvi své známé tady: Facebook event

Pro koho je akce určená?

Pro kohokoliv! Pro naše studenty i pro ty, kteří o GameDevHubu nikdy neslyšeli. Pro začátečníky, hobbíky i profesionální herní vývojáře. Prostě pro všechny nadšence do tvorby her!

Když budeš v úzkých, můžeš využít pomoci od našich lektorů, kteří budou po celou dobu jamu k dispozici v chatovací místnosti na Discordu.

Jak bude GameJam probíhat?

Jam proběhne online od pátku 25. do neděle 27.3.2022. Registrace probíhá přes itch.io (kde také najdeš podrobnější informace, program, pravidla apod.) 

Informačním centrem bude náš Discord server, kde najdete veškeré info, prostor pro komunikaci a sdílení postupu. Na Discordu bude také prostor pro připojení se k týmu, pokud zatím v žádném nejsi.

Hry se budou odevzdávat na itch.io, kde se bude i hlasovat o ceně publika. Téma zjistíš v pátek při zahájení. Na vývoj hry bude přesně 48 hodin. Všechny odevzdané hry potom budou dostupné na našem itch.io.

Proč se přihlásit?

Dostaneš šanci vyzkoušet si vývoj hry od začátku do konce v šibeničním termínu. Tím se naučíš efektivně designovat, vyvíjet i komunikovat, pružně reagovat na nenadálé problémy. Seznámíš se u toho s hromadou podobně smýšlejících lidí a hlavně ti do portfolia přibude další projekt. Během jamu ti navíc budou k dispozici naši lektoři a porotci, na které se můžeš obrátit s jakýmkoli dotazem.

Co je to GamedevHub

GameDevHub je online škola pro začínající herní vývojáře. Snažíme se zlepšit a zefektivnit systém vzdělávání v České Republice, abychom pomohli zacelit díru na pracovním trhu, kde podle údajů GDA vzniká každý rok zhruba 300 nových pracovních míst.

Poskytujeme úvodní kurzy pro širokou veřejnost v oblastech herního designu, 2D grafiky, 3D grafiky, herní scenáristiky a práce v enginech Unity a UE4. Připravujeme i další kurzy, program krátkých individuálních konzultací začínajících vývojářů, či letní školy pro děti i dospělé. Více o naší škole  
Created with