V GameDevHubu startuje první kurz

Mar 15
Naše škola herního vývoje právě pokořila zásadní milník. Zahajujeme výuku!
Spustili jsme první kurz, kterým nemůže být nic jiného, než velmi žádaný Herní design. Tento kurz připravil lektor a ředitel školy Martin Vaňo společně s Jirkou Zlatohlávkem (Wargaming, Bohemia Interactive).

Velmi nás potěšilo, že náš první kurz vzbudil velký zájem a kapacitu jsme zcela naplnili. Pro 12 studentů tedy nyní začíná 12 týdnů intenzivní online výuky s důrazem na individuální přístup, úplné pochopení látky, týmovou práci i samostatnost a především podpoření lásky ke hrám a jejich vývoji.

Pro další zájemce o Herní design, kteří se již do tohoto kurzu nevešli, vypíšeme v blízké době další termín, do kterého bude možné se přihlásit. Dále je také možné se již nyní přihlásit do dvou dalších kurzů, které startují 19. dubna. Jedná se o kurz 3D herní grafiky pod vedením Lukáše Medka (CBE Software) a kurz herního enginu Unity vedený Petrem Vaněčkem (Západočeská univerzita). Zároveň také připravujeme další kurzy, například tvorbu 2D herní grafiky s Kubou Špiříkem (Ashborne Games), práci s Unreal Engine, tvorbu concept artu pro hry, nebo kurz herního práva.

Učíme dovednosti, které jdou na odbyt

V současnosti jsou v českém herním průmyslu nejvíce žádáni především programátoři a grafici. Oba tyto obory mají široký záběr a my se snažíme mapovat konkrétní požadavky herních studií, ale i trendy v herním vývoji, abychom vám mohli poskytnout vzdělání přesně v tom, co využijete v praxi.

Nyní nabízíme výuku 3D grafiky, která je nepostradatelnou součástí naprosté většiny dnešních her, a to v programu 3ds max, jenž je považován za "industry standard" již více než 20 let. Z oboru programování jsme se zaměřili nejprve na herní engine Unity, který je hojně využíván největšími světovými i českými herními studii pro tvorbu 3D i 2D her. Herní design je pak určený pro ty, kdo si přejí vytvořit vlastní hru. Všechny tři tyto kurzy jsou vhodné pro začátečníky a dají se studovat i při práci.

Co získají absolventi pro praxi?

Z našich kurzů si absolventi odnesou kromě vědomostí a schopností také skvělou referenci, cenné kontakty a především svou vlastní hotovou prvotinu. Každého pak podle jeho zájmu nasměrujeme, kam dál.

Aktuální nabídka kurzů

Nabídka kurzů se v čase mění, každý kurz startuje několikrát ročně a kurz je třeba projít celý od začátku. Přesné starty turnusů nalezneš na stránce kurzu.
\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards
Created with