Posuneme vás na další level

V rámci našeho projektu GameDevHub poskytujeme také B2B kurzy na míru v oblastech herního vývoje.

kurzy herního
vývoje

mentoring
juniorů

workshopy
na míru

pro malé
i velké firmy

B2B vzdělávání

GameDevHub se kromě stálé nabídky online živých kurzů pro veřejnost také čím dál více zaměřuje na práci s firemní klientelou.

Ať už se jedná o malé indie herní studio, které potřebuje pomoci s marketingem a PR nebo o úspěšnou firmu, které chybí senioři a potřebuje koučovat své juniory, či o společnost, která chce svým zaměstnancům ukázat jak to chodí v herním vývoji. Rádi vám pomůžeme.

Spojte se s námi telefonicky či emailem a sdělte nám svoji představu či potřebu. Pokud to bude v našich možnostech, rádi vám připravíme kurzy, workshopy nebo intenzivní hackatony na míru. Kontaktujte nás a vše můžeme nezávazně probrat.
[email protected]
Martin Vaňo (ředitel): +420 777 994 787

Co je to GamedevHub

GameDevHub je online škola pro začínající herní vývojáře. Snažíme se zlepšit a zefektivnit systém vzdělávání v České Republice, abychom pomohli zacelit díru na pracovním trhu, kde podle údajů GDA vzniká každý rok zhruba 300 nových pracovních míst.

Poskytujeme úvodní kurzy pro širokou veřejnost v oblastech herního designu, 2D grafiky, 3D grafiky, herní scenáristiky a práce v enginech Unity a UE4. Připravujeme i další kurzy, program krátkých individuálních konzultací začínajících vývojářů, či letní školy pro děti i dospělé. Více o naší škole  
Created with